Piletite soodusmüük ehk PÜHADE RABANG 1.-8. detsembrini

Jõulud on peagi käes ja parim aeg endale või oma lähedasele kingitus teha on loomulikult enne seda, kui jõulupidustused juba täies hoos on.

1. detsembril algab VAT Teatri pühade rabang ehk piletite soodusmüük.

See hooaeg jätame hüvasti päris mitme lavastusega – “Juudit”, “Võõras”, “Agnes, kroonikud ja psühhokroonikud”, “Kauka jumal” ja “#kaotamindära”. Repertuaar tühja kohta ei salli ja seega lisandub uue aasta alguses mängukavasse “Arm” (esietendus 17. jaanuar 2024) ja “Raev” (esietendus 19. märts 2024). Alguse saab ka uus eriprojekt nimega “Cømbinàt”.

“Cømbinàt” on VAT Teatri eriprojekt, kus kolme kuu jooksul kaasatakse kolm erinevat visuaalkunstnikku, kelle autoritöö, enamasti galeriitöö, vormitakse lavastuslikuks tervikuks. “Cømbinàt” toob teatri juurde kunstnikke, kel puudub varasem side teatritööga, andes nende visuaal- ja/või heliloomingule uue mõõtme. “Cømbinàt: Lauri Lest” on Sakala 3 teatrimaja Kammersaalis nähtav vaid kolmel korral 12/13/14 veebruaril.

Piletid järgmistele lavastusele 14€
“Arm”, “Raev”, “Cømbinàt: Lauri Lest”, “Ballaad loomulikkusest”, “Kabaree.Põrgu”, “Agnes, kroonikud ja psühhokroonikud”, “Võõras”, “Juudit”, “Kauka jumal” ja “Faust”

Laste- ja noortelavastuste piletid 12€
“Foorumetendus: Vaheaasta”, “Mesilane sinu peas”, “#kaotamindära” ja “Pal-tänava poisid”


Kui aga soovid teha sõbrale, kallimale, lähedasele või tuttavale jõuluks erilise kingituse ning kinkida talle puudutaVAT Teatrit, siis on võimalik soetada meie kinkekaart Piletimaailma vahendusel.

Pühade rabang kestab kuni 8. detsembrini.
Piletid on müügil Piletimaailmas ja Piletilevis
Piletiinfo ja grupibroneeringud eva@vatteater.ee