Mängukohad

Tornisaal

Aadress: Tõnismägi 2
Kohti: 150 Vaata saali plaani

Tornisaal asub Rahvusraamatukogu 10. korrusel ja kuna sinna saab minna ainult läbi raamatukogu lugemisalade, koguneb teatrietenduste publik all peaukse juures ning üles Tornisaali minnakse grupina koos. Tornisaali temperatuur on otseses sõltuvuses välistemperatuurist, seetõttu toimuvad etendused seal praegu ainult kevaditi ja sügiseti. Kuna tegemist on väga põneva ja raskesti ligipääsetava mängukohaga, tuuakse selles saalis enamasti välja ka eksperimentaalsemat laadi lavastusi. Tornisaalis on olenevalt saali paigutusest 70 -100 istekohta, kohad on nummerdatud.

Teatrisaal

Aadress: Tõnismägi 2
Kohti: 92 Vaata saali plaani

VAT Teatri kodulavaks on Eesti Rahvusraamatukogu Teatrisaal. Teatrisaal asub Rahvusraamatukogu keldrikorrusel, sissepääs on kohe kohviku kõrval. Saali ees on hubane fuajee, kus saab muu hulgas vaadata väljapanekut kõikide meie mängukavas olevate lavastuste fotodest. Teatrisaalis on nummerdatud istekohad ja kohti on kokku 95. See on ainulaadne kammersaal, kus näitlejad ja publik asuvad teineteisele väga lähedal ning tunnetavad seetõttu vastastikku iga meeleolu ja energia liikumist. Rahvusraamatukogu Teatrisaalis toimuvad korrapäraselt õhtused etendused täiskasvanuile, päevasel ajal pakume etendusi peamiselt koolinoortele.

Konverentsisaal

Aadress: Tõnismägi 2
Kohti: 250 Vaata saali plaani

Suures Konverentsisaalis on hea korraldada etendusi suurtele gruppidele, kuna sinna mahub korraga 270, lisakohtadega isegi 300 inimest. Saalil on kõrgust ja avarust, enamasti antakse seal etendusi koolinoortele. Kohad saalis on nummerdatud.

KUMU Auditoorium

Aadress: Weizenbergi 34 / Valge 1
Kohti: 245 Vaata saali plaani

Kumu Auditoorium asub Kumu kunstimuuseumi 1. korrusel, Kadrioru-poolse sissepääsu juures (Kumu kohviku vastas). Suurepärase energiaga auditooriumi saalis on 245 nummerdatud kohta, nähtavus on igalt poolt suurepärane ja lava võimaldab publiku ette tuua lavastusi, mis nõuavad rohkesti ruumi ja õhku.

Vaba Lava teatrikeskus

Aadress: Telliskivi 60a-9
Kohti: 276 Vaata saali plaani

Vaba Lava Tallinna teatrikeskus asub Telliskivi Loomelinnakus, aadressil Telliskivi 60a/9. Suurejoonelisi lavastuslikke lahendusi võimaldavas Suures Saalis on meie etendustel 278 kohta, kohad on nummerdatud. Fuajees tegutseb Kärbes Kitchen & Bar (https://www.facebook.com/karbeskitchenandbar/) , kuhu on mõistlik vaheajaks snäkilaud ette broneerida.