Piletid

Info ja tellimused

Telefonil (+372) 506 4169
E-posti aadressil: kristin[at]vatteater.ee
Piletid on müügil Piletilevi ja Piletimaailma müügipunktides

Eriolukorra tõttu ära jäänud etenduste pileteid vahetame  ümber  kuni 30.06.2021. Vahetuse võimaluse puudumisel ostame piletid tagasi kuni 30.06.2021.

KOROONAVIIRUS

 

 • Teatrisse tulekul hoia teistega distantsi ning pese ja desinfitseeri käed! Kui oled haigestunud või tunned end haigena, püsi palun kodus! Vahetame piletid ümber. Teatril on õigus haigussümptomitega inimesi saali mitte lasta.
 • Teatris on võimalused käsi desinfitseerida ja pesta – kasuta seda.
 • Palume etendusele tulles varuda piisavalt aega piletikontrolliks. Saali pääseb 30 minutit enne etendust.
 • Soovitame kohviku külastamiseks teha eelnevalt vaheajatellimus. Nii väldite järjekordi.
 • Vaheaja saabudes ja etenduse lõppedes soovitame saalist lahkuda hajutatult.
 • Teatril on õigus muuta vajadusel istekohtade asetust, kui Terviseameti piirangud seda ette näevad.
 • Teatris tuleb kanda maski. Kohapeal saab soovi korral kinnises pakendis maski osta.
 • Kui tunnete, et olete haige, jätke palun teatrisse tulemata. Andke sellest meile teada hiljemalt 3 tundi enne etenduse algust ja meie anname endast parima, et Teie pilet ümber vahetada. Kui soovite pileteid vahetada või vajate lisainfot, siis kirjutage kristin@vatteater.ee.

 

SOODUSTUSED

 

 • Soodustuse etendustele saavad (üli)õpilased, ISIC ja ITIC kaardi omanikud, pensionärid, puuetega inimesed (saatjale sissepääs tasuta!)
 • Õpilasgruppide puhul pääseb iga 10 õpilase kohta 1 saatja etendusele tasuta.
 • Lavastajate ja Näitlejate Liidu liikmetele kehtib soodustus -50% tavapiletihinnast (v.a lasteetendused (*) ja eriprojektid)
 • Täiskasvanute gruppidele kehtib soodustus -10 % tavapiletihinnast alates 15 piletist (v.a soodushinnaga etendused).
 • Korraga kehtib ainult üks soodustus!

 

TÄHELEPANU

VAT Teatri saal Eesti Rahvusraamatukogus on väike ja intiimne ruum, kus etenduse käigus kasutatakse tihti ka publiku keskel asuvaid vahekäike ja saali koridori. Seetõttu ei ole võimalik etenduse ajal saali siseneda ilma mingil moel etendusse sekkumata ning näitlejaid ja teisi külastajaid segamata.

Tahame oma heale publikule pakkuda parimat teatrielamust ja puudutavaid emotsioone, seetõttu oleme teinud reegli, et sulgeme saali ukse etenduse alguses (üldjuhul algavad meie etendused kell 18.00) ja hilinenud külastajad kahjuks sel õhtul etendusest osa ei saa.


Teater hilinemise tõttu kasutamata jäänud pileteid ei kompenseeri, nii soovitame varuda piisavalt aega teatrisse tulekuks, auto parkimiseks, piletikontrolliks ja istekoha leidmiseks.

Teatril on õigus teha mängukavas muudatusi.

Etenduse pildistamine ja salvestamine on lubatud ainult teatri loal.

 

BRONEERIMINE JA OSTMINE

 

 • Piletid tuleb välja osta 10 päeva jooksul alates broneerimise hetkest, leppides selles eelnevalt kokku teatri müügijuhiga. Piletitest loobumisest palume koheselt teatada.
 • Piletite eest saab tasuda nii sularahas kui ülekandega, kaardimakse võimalust kohapeal kahjuks ei ole!
 • Ära jäänud etenduste piletid vahetatakse ümber või ostetakse tagasi 1 nädala jooksul alates ära jäänud etenduse kuupäevast.
 • Väljasõitudel ja ringreisidel väljaspool Tallinna ning välismaal kehtivad piletihinnad määrab etenduse kohalik korraldaja. Teistes teatrites toimuvate etenduste piletid on müügil ka teatri kassas.

 

KINKEKAARDID

 

VAT Teatril on olemas kinkekaardid, mida saab osta ainult VAT Teatri kaudu! Kaardi maksumus sõltub valitud lavastuse pileti hinnast ja piletite arvust. Näiteks: Lavastuse “Alias” kinkekaart kahele inimesele maksab €40 (2x €20) Kinkekaardiomanikust teatrisõbral tuleb vaid mängukavast sobilik kuupäev valida ja meile see vähemalt 2 nädalat ette teatada!

 

INFO LIIKUMISPUUDEGA KÜLASTAJALE

 

Teatrisaali viivad trepid. Ratastooliga või liikumisraskustega külastajatel palume meid sellest eelnevalt teavitada telefonil  +372 506 4169, et saaksime korraldada omapoolse abi

AITAN LAPSI

 

Aitan Lapsi kampaania on mõeldud toeks lastele, kellel pole rahalistel põhjustel võimalik tulla teatrisse või osaleda töötubades, teisisõnu materiaalselt vähemate võimalustega, puudutuskannatavatele lastele. Igale teatrile on kinnitatud teeninduspiirkond, VAT Teatri puhul on nendeks Tallinn ja Harjumaa, Läänemaa, Raplamaa, Järvamaa ning Hiiumaa.

Täida TAOTLUSVORM ja kirjuta kristin[at]vatteater.ee

Loe projekti tutvustust.

 

Lavastustega on seotud ka töötoad, lavastus+paketid ja iseseisvalt tellitavad töötoad.  Vaata haridustegevusi lähemalt SIIT

 

Piletihinnad

Juudit €20/€15
Toulouse €20/€15
Romeo ja Julia €20 / €15
Tallinnville €20 / €15
Südame sosin €20 / €15
Pariisitar €20 / €15
Faust €20 / €15
Alias €20 / €15
Dekameron €20 / €15
Sõjasõltlane €20 / €15
Kiskja €20 / €15
Kolm versiooni elust €20 / €15
Müller peab lahkuma €20 / €15
#kaotamindära €15/ €13
Kas kalad magavad? €15 / €13
Pal-tänava poisid €15/ €13