Alias

Sõnaseletusmäng ühes vaatuses

Julia ning Piret on klassiõed. Julia on nautinud terve elu kuulsust ja tähelepanu, naeratanud ajakirjade esikaantel ning säranud seltskonnaüritustel. Kõik tunnevad ja teavad teda. Piret, vastupidi, on elanud peaaegu nähtamatult. Inimesed lihtsalt ei pane teda tähele ning isegi fotodel jääb ta tavaliselt kellegi selja taha.

Pärast paljusid aastaid saavad kaks klassiõde jälle kokku. Ning hakkavad mängima “Aliast”. Lihtne seltskonnamäng osutub aga efektiivsemaks inimhingemuukijaks kui kõmureporterid või vilunud psühholoogid. Peaasi, et naised ei hülgaks mängimise põhireeglit – kunagi ei tohi unustada, et mängitakse.

Autor Andrus Kivirähk ja lavastaja Aare Toikka jätkavad VAT Teatris intiimse kahe tegelase draama traditsiooni (varasemalt “Karin ja Pearu” ning “Ingel, ingel, vii mind taeva”), et anda vaatajale võimalus uurida väga lähedalt inimeseks olemise hirme ja rõõme.

 

Esietendus: 29. septembril 2016 Rahvusraamatukogu Teatrisaalis

 

Etendus on ühes vaatuses ja kestab 2 tundi ja 5 minutit.

Hilinejad saali ei pääse ning piletiraha tagasi ei maksta!

NB! Dokumentide kontroll enne etendust võib võtta tavapärasest enam aega, seega palume võimalusel teatrisse saabuda veidi varem. Loe lähemalt https://vatteater.ee/piletid/. Kui tunnete, et olete haige, andke sellest meile teada hiljemalt 3 tundi enne etenduse algust ja meie anname endast parima, et Teie pilet ümber vahetada. Kui soovite pileteid vahetada või vajate lisainfot, siis kirjutage eva@vatteater.ee.

Tähelepanu! Rahvusraamatukogu kohvik on alates 30. oktoobrist suletud! Kuigi kohvikust enne etendust enam kohvi-kooki võtta ei saa, on endiselt avatud kohvi- ja snäkiautomaadid Rahvusraamatukogu fuajees.

 

Lavastaja:
Kunstnik:
Muusikaline kujundaja:
Peeter Rebane
Valguskunstnik:
Videokunstnik:
Grimeerija:

Pildid ja videod

Pressifotod