Teatrid on 24. maist taas avatud!

Hurraa! Teatrid on 24. maist taas avatud!

Huvitav tähelepanek – kui VATi eelmine esietendus, Andrus Kivirähki “Juudit”, juhtus olema viimane enne teatrite sulgemist, siis nüüd saame pärast pikka pausi teha taas esietenduse esimeste seas!

Nimelt jõuab kuuendal katsel publiku ette Elina Reinoldi ja Margo Tederi kirglik duett verivärskes draamas “Toulouse” (lavastaja Aare Toikka), mida on lihvitud jaanuarikuust saadik. Veel enne hooaja lõppu jõuame seda mõned korrad mängida, nii et kiirustage me mängukavaga tutvuma!

Veel on juuni alguses võimalik tulla kaasa elama Indrek Taalma Mogri Märdile ja tema kaaskonnale Margo Tederi Teatriliidu aasta-auhinnale nomineeritud lavastuses “Kauka Jumal”. Ja koolinoortele, kes pole praktiliselt terve aasta saanud teatris käia, näitame klassikalavastust “Pal-tänava poisid” ning Kristiina Jalasto ja Helen Rekkori teravat lavalugu“#kaotamindära”.

Ja veel. Oma kuulsat, romantilist ja verist lugu “Romeo ja Julia” mängime Vabal Laval alles novembris, nagu ka märtsis vaid kaks lavakorda saanud „Juuditit“, aga lohutuseks pakume kuulata ja vaadata justnimelt Verona armastajate teemast inspireeritud verivärsket videot ansamblilt Dagö.

Vaata uut muusikavideot siit: https://www.youtube.com/watch?v=5oxHjciji08

Kõik ära jäänud etenduste pileteid ostame tagasi kuni 31.06 ja pileteid vahetame ümber kuni 30.06.

Kohtume teatris!