Sinu elu käsiraamat

Juhend külastajale

Üldsätted

1. Eesti Rahvusraamatukogu (edaspidi raamatukogu) on avalikku teenust pakkuv rahvus-, parlamendi- ja teadusraamatukogu.
2. Nelja välisriigi alaealistel esindajatel (edaspidi noortel) on luba, õigemini meeldiv kohustus, võtta osa “Sinu elu käsiraamatu” (edaspidi teos) loomisest Eesti Rahvusraamatukogu ruumides.
3. Teos sünnib rahvusvahelise projekti Platform 11+ raames ja on nädalase tööprotsessi tulemus. Programm Platform 11+ on võrgustik, mis ühendab teatreid 12-st Euroopa riigist. Kõiki osalejaid ühendab professionaalsus ja huvi pakkuda 11-15 aastaste noorte sihtrühmale uusi võimalusi kultuurielus osalemiseks.
4. Lugejad/vaatajad on äärmiselt oodatud osa saama teose arengu lõppfaasist ehk „Sinu elu käsiraamatu“ avalikust ja ainukordsest esmaväljaandest.

Käsiraamatu autorid ja eesmärk (etendus)

1. Autoriteks tunnistavad end 40 noort, kes on pärit Tšehhist, Slovakkiast, Inglismaalt ja Eestist.
2. Teoses sisaldub tugevaid võnkeid järgmistelt isikutelt: Anne Türnpu, Anne-Liis Poll, Siret Paju, Inga Vares ja Kaja Kann ja Arjunan Manuelpillai (must mees Londonist, kes identifitseerib end mh. muusiku ja näitekirjanikuna).
3. Teose eesmärk on viidata autorite isiklikele mõtetele nende endi eludest, saatustest, soovidest ja tulevikuplaanidest ning teha seda kunstiliselt paeluvas vormis publiku jaoks.
4. Teose lisaväärtuseks on ühine ajaveetmine meeldivas keskkonnas.

Teose esitlusest osasaamine

1. Lugejaks/vaatajaks registreeritakse vabatahtlikkuse alusel. Etendus on TASUTA, vajalik eelregistreerimine inga[at]vatteater.ee või 6 450 959 begin_of_the_skype_highlighting 6 450 959end_of_the_skype_highlighting
2. Oluline on olla õiges kohas õigel ajal. Koht on Rahvusraamatukogu, aeg on 29.10 kl 21.00.

Kõik huvilised on oodatud vaatama „Sinu elu käsiraamatu“ esimest ja ainukest väljalaset, milles osalevad noortegrupid  Tšehhist, Slovakkiast, Inglismaalt ja Eestist.