Heategevusprojekt “Aitan lapsi”

HEATEGEVUSKAPMAANIA „AITAN LAPSI!“

SIIN ON TAOTLUSVORM

Alates sügisest on VAT Teater seotud heategevusprojektiga „Aitan lapsi” (lähemalt saab lugeda www.aitanlapsi.ee). Kampaania on mõeldud toeks lastele, kellel pole rahalistel põhjustel võimalik tulla teatrisse, teisisõnu materiaalselt vähemate võimalustega, puudutuskannatavatele lastele. Igale teatrile on kinnitatud teeninduspiirkond ja VAT Teater saab sügisel 2011 pakkuda lastele võimalust tasuta teatrisse tulla sellistest piirkondadest: Tallinn ja Harjumaa, Läänemaa, Raplamaa, Järvamaa ning Hiiumaa. Kõnealused etendused on mängukavas tähistatud.

Olemas on spetsiaalne taotlusvorm ning nii vormi kui kõikide taotlemise tingimuste kohta saab infot kirjutades: eva[at]vatteater.ee.

Kallis külaline! Ka sina saad aidata. Selleks vii tühi taara pakendiautomaati. Grossi Toidukaupade, Rimi, Selveri, ETK Maksimarketi, Stockmanni ja Kaubamaja enam kui 140 pandiautomaadis saad vajutada nuppu „Aitan lapsi“. Sinu annetus salvestub automaatselt ning raha läheb vähekindlustatud lastele teatrikülastusteks. 

LOE PROJEKTI TUTVUSTUST!