Uued haridustegevuste materjalid nüüd saadaval

Oleme valmis saanud uued haridustegevuste materjalid, mis sisaldavad endas meie töötubade kirjeldusi, võimalusi ning lisainfot lavastuste kohta. Samuti oleme loonud lisavõimalused meie lastelavastusele “Mesilane sinu peas.”

VAT Teater on alati seisnud selle eest, et pakkuda nii õpetajale kui ka õpilastele lisaks teatrielamusele ka lisandväärtust. Sestap oleme loonud erinevaid töötubasid ja pakette. Enamik töötubasid on iseseisvalt planeeritavad ja sobivad väga eri konteksti, kattudes ka erinevate õppekavadega. Soovime eriliselt esile tõsta meie „Lavastus+töötuba”– pakette, mis on loodud sooviga pakkuda võimalikult laiapõhjalist kogemust nii õpetajale kui õpilasele. Paketid seovad kokku käsikirja teemad, teatrikülastuse ja erinevad loomingulised väljakutsed/ülesanded/ analüüsimeetodid.

Lastelavastus “Mesilane sinu peas” on saanud väga põhjaliku haridusmaterjali, mis on allalaetav kodulehelt. See sisaldab endas taustainfot teose sünnist, näitlejate isiklikke lapsepõlve hetki, mis seostuvad lavastusega. Samuti veel ka intervjuu Tallinna Perekeskuse Pereteenistuse töötaja Tuuli Mõistlikuga, erinevas vanuses vaatajate tagasisidet lavastusele ning muidugi küsimusi ja loovharjutusi enne ja pärast teatriskäiku.
Pärast etenduse vaatamist, pakume kirjutamistöötuba „VATinaarium”, mida viib läbi VAT Teatri dramaturg Mihkel Seeder. Lisaks, saab etendustel näha vahvat tantsu, mida saavad nüüd õppida kõik inimesed! Selleks oleme loonud väljakutse #vatmesilane TikTokis. Osaleda võib nii klassiga, sõpradega kui ka üksi. Parimaid videosid premeerime vahvate üllatustega!

Challenge on leitav sotsiaalmeedias siin:

Rohkem infot töötubade ja teiste haridustegevuste kohta leiab aadressil www.vatteater.ee/opetajale

Allalaadimiseks: Töötubade sisukirjelduste ja soovitustega materjal

Võtke meiega ühendust ja loome koos vahva plaani!

Haridustegevuste juht – Mari-Liis Velberg (mariliis@vatteater.ee)