2011.TÖÖTUBA „HELP! HELP YOURSELF” pärast etendust „Help!”

Toimub: Lisavõimalus peale etendust „Help!”.Töötati välja 2011.aastal.
Kestvus: 1,5 tundi (90 min)
Koht ja tingimused: Vajalik klassiruum, kus saab toolid-lauad seina äärde lükata,

Läbiviija: Andres Karu on näitleja haridusega mägigiid. Ta on lõpetanud 1997a. Viljandi Kultuuriakadeemia ning töötanud näitlejana viis aastat Pärnu Teatris „Endla”. Pärast teatrist lahkumist keskendus Karu mägironimisele ja sündmuste juhtimisele. Lisaks on ta viimase kümne aasta jooksul töötanud ka kelnerina, raevahina, näitlejana, velotakso juhina, üritusturunduse projektijuhina, läbi viinud suhtlemiskoolitusi ning viinud giidina gruppe mägedesse. Mägironijana võttis ta endale pähe, et tahab tõusta maailma iga riigi kõrgeimasse tippu (neid on hetkel 206). Selle eesmärgi poole liikudes sai temast 2010 aasta mais esimene liselt Euroopas asuva riigi kõrgeimasse punkti (neid riike on kokku 45). Pärast seda on ta seisnud veel Küprose, Iraani, Egiptuse, Mehhiko, Guatemala ja Maroko kõrgeimates punktides. Loomulikult on Karu olnud eluohtlikes olukordades. Ta on üks vähestest, kes on jäänud mägedes ette kivilaviini teele, kuid saab sellest ka teistele rääkida. Tavaliselt ei saada, sest lihtsalt ei ole enam rääkijat.
Tema tegemistest saab lugeda aadressil www.karuandres.com

Osalustasu grupile: 64 eurot (väljaspool Tallinna lisandub kütusetasu)
Sisu: Töötoas räägime erinevatest lahendustest, kui oled ootamatult sattunud ohtlikusse olukorda. Ja inimsuhete muutumisest kriisi ajal. Ning kummutame mõned müüdid. Näiteks selle, et alkohol annab sooja. Ja uurime, et mis võiks kotis olla, kui tundmatusele vastu lähed. Ning loomulikult vaatame tagasi etendusele „Help”.

Andres Karu kommentaar: Ma loodan, et töötoas käinud leiavad üles nähtu analüüsimise võlud. Ja et neist saab veidi teadlikum ning ohtliku olukorra puhul vähem paanitsev seltskond. Et nad oskavad minna edasi, mitte jääda kinni arutlustesse, et kes mida valesti tegi.

Fotol: Andres Karu vallutamas mäetippu

FOTOD TÖÖTOAST MERIVÄLJA KOOLIS