30.05.2019

 

VAT Teater ennustab tulevikku

VAT Teater on aastatega avastanud endas mitmeid andeid – nende seas ka võime näha tulevikku.

Jah, see on küll pisut hirmutav, aga natukene põnev ka. Näiteks võib VAT Teater ilma klaaskuuli või ükskõik millise muu abivahendita ennustada, mis suured sündmused ootavad ees 2019. aasta sügisel.

3. septembril esietendub Rahvusraamatukogu Tornisaalis Paul Zindeli perekonnadraama „Kosmilised saialilled”, mille lavastab Katariina Unt.

27. septembril jõuab KUMU auditooriumis rahva ette poliitilistest intriigidest ja inimlikust manipulatsioonist pajatav „Pariisitar”, mille autor on hinnatud telesarja „Kaardimaja” looja Beau Willimon ja lavastaja Aare Toikka; peaosa mängib Katariina Tamm.

14. novembril äratab lavastaja Margo Teder Rahvusraamatukogu Teatrisaalis uuesti ellu August Kitzbergi igihalja „Kauka jumala”, Indrek Taalmaga peaosas.

VAT Teatri ennustused ei piirdu aga vaid esietendustega! VAT Teater kuulutab ka põneva visuaalse lavastuse „Eine murul” naasmist lavalaudadele ja näeb ette, et „Dekameron” jätkab sügisel samasuguse pöörase hooga; ja sedagi teab öelda, et uue hooaja piletitele käib tihe rebimine, sest uuest hooajast on VAT Teatris peale kirju repertuaari ka numereeritud istekohad.

Ja eriti võimsaks muudab VAT Teatri ennustused asjaolu, et need lähevad päriselt täide.

Uue hooaja piletid on müügil Piletimaailmas, Piletilevis ja kaupluses Muusa Rahvusraamatukogus


KosmilisedSaialilled_400x600

Pariisitar_400x600

 

« Tagasi

ÜLES