01.04.2019

 

10_Foorumteater_600x400

Aprillis saab 20 aastat esimestest foorumteatri etendustest "Vägivallata Noorus" festivalil!


Loe Huvitav Kool blogist Mari-Liis Velbergi postitust "Dialoogi ja mängu võlujõust ehk foorumteater VAT Teatri juures juba 20 aastat! "


Rääkisime Õpetajate Lehe ajakirjaniku Tiina Vapperiga sellest, miks foorumteatrit vaja on. Artiklile on lisatud ka Tallinna saksa gümnaasiumi eesti keele ja kirjanduse õpetaja Anu Kušvidi kommentaar: http://opleht.ee/2019/03/miks-meil-on-vaja-foorumteatrit/.

Veebruaris toimus ka avalik foorumteatri etendus "Rahvahääletus = rahva hääletus", mille kohta saab lugeda siit: http://www.vatteater.ee/et/lavastused/111/rahvahaaletus-rahva-haaletus.html.
Foorumteatri tegemistest VAT Teatri juures läbi aastate saab lugeda siit: http://www.vatteater.ee/et/foorumgrupp.html.

Samuti anname teada, et 03.05 ja 04.05 kl 18.00 "Müller peab lahkuma!" etendustele RR Teatrisaalis on veel kohti. Lavastusest: http://www.vatteater.ee/et/lavastused/94/muller-peab-lahkuma.html. Lavastuse juurde pakume ka foorumteatri töötuba. See on toiminud seni edukalt nt keskkooli õpilastele, aga sobiks ka õpetajatele. Lähemalt töötoa kogemusest saab lugeda ka ülaltoodud ÕPL artiklist.

Foorumteatri töötuba saab kutsuda pärast mitmete VAT Teatri lavastuste vaatamist (sh ka "Pal-tänava poisid", "#kaotamindära") ja lähemalt infot saab siit: http://www.vatteater.ee/et/opetajale/15/uus-foorumteatri-tootuba-noor-virtuaal-maailmas.html, http://www.vatteater.ee/et/opetajale/14/foorumteatri-tootuba.html. Õpetajate töötuba: http://www.vatteater.ee/et/opetajale/19/opetajate-foorumteatri-tootuba.html.

Kõigi meie haridustöötubade info: http://www.vatteater.ee/et/opetajale.html ja https://drive.google.com/file/d/1cYwu38fZ0n7ut4l-LR7-7z0pd2QyPqmS/view

Kohtumiseni teatris ja töötubades!
Piletite info: eva@vatteater.ee
Töötubade info:mariliis@vatteater.ee

10_Foorumteater1_600x400

 

« Tagasi

ÜLES