31.05.2018

 

tootoad

Täname õpetajaid ja õpilasi, kes on käinud teatris, osalenud haridustöötubades ja teistes haridustegevustes!

Hooaeg hakkab lõppema, täname kõiki õpetajaid ja õpilasi eduka koosloomisaasta eest!

Meie eesmärk on, et õpetajatel, õpilastel, lapsevanematel ja teistel teatrikülastajatel oleks võimalik soovikorral ja vajadusel luua põhjalik ja isiksust arendav kogemus teatrikülastusest.

Töötoad on sobivad lavastuste teemade avajatena kui ka iseseisvalt. Meie sekka on tulnud lõppeval hooajal ka uusi töötubade läbiviijaid ja sellega koos uusi põnevaid ideid. Märksõna on olnud ka nähtavuse suurendamine ning selleks oleme kasutanud sotsiaalmeedias hashtagi #vatitöötoad.

Oleme edasi arendanud ka erinevaid koostööprojekte, sh üheks näiteks vaid on Haridus -ja Teadusministeeriumi algatuse "Huvitav Kool", mille blogis ilmusid mitmed meie postitused. Viisime läbi ka õpetajate küsitluse 2018.a kevadel, mille vastused olid inspireerivad. Viljakas oli stseenikrijutamise konkurss "VAT, KUS DIALOOG!". Stseenivõistluse tulemuste kohta saab lugeda siit.
Üle pika aja toimusid RR Teatrisaalis avalikud foorumteatri etendused, teemal "Riigieksam". Lähemalt saab lugeda siit.

Lisaks uutele haridustöötubadele täienevad pidevalt ka lavastusi toetavad materjalid. Lähemalt saab lugeda siit.

Ülaltoodud on vaid mõned näited vahvatest tegemistest lõppeval hooajal. Ja kõike seda oleme loonud koos õpilaste ja õpetajatega ning õpilaste ja õpetajate jaoks.

Kui aga on soov kutsuda töötubasid veel ka suve jooksul näiteks mõnda laagrisse, koolitusele või muule sündmusele, palume kirjutada aegsasti, st hiljemalt 8.juuniks: mariliis@vatteater.ee. Töötubade info: https://drive.google.com/file/d/0B8CXNfzSPLRLTkp6V0s4TG1GNWM/view ja http://www.vatteater.ee/et/opetajale.html.

Päikselist ja rõõmsat suve ja kohtumiseni uuel hooajal!

 

« Tagasi

ÜLES