10.04.2018

 

v6imalused6petajale

VAT Teater osaleb töötoa ja ettekandega "Õpime mängult, päriselt!" koolitusel


Meie haridustegevuste oluliseks eesmärgiks on ehitada sildasid eri teemade, lavastuste, õppeainete, kooli ja teatri vahele. Et seda eesmärki täita on meil rõõm osaleda ka mai alguses toimuval Tartu Ülikooli õpetajahariduse kompetentsikeskuse Pedagogicumi  poolt korraldataval koolitusel "Õpime mängult, päriselt!"​.
Lähemalt: https://www.pedagogicum.ut.ee/et/mangult-pariselt.

VAT Teater pakub aastaid palju erinevaid mängulisi töötubasid, sealhulgas ka mitme eri suunaga improteatri töötuba. Improteatri töötuba haridusvaldkonna spetsialistidele viib antud koolitusel läbi Rauno Kaibianen, kes on ka paljudes VAT Teatri noortelevastustes kaastegev olnud ning juhendanud alates käesolevast hooajast õpilastele improteatri töötuba "LooVAT mõtlemist".

Tähelepanu! Hooaeg hakkab küll vaikselt lõppema, aga veel saab kutsuda meie mängulisi töötubasid! Õpetajatele, kes soovivad kogeda ise või pakkuda õpilastele vaheldust loomingulise koolituse kaudu ja uusi meetodeid, pakume võimalust kutsuda vahvaid töötubasid külla üle Eesti või tulla osalema töötuppa meie juures, Rahvusraamatukogus.

Lähemalt VAT Teatri haridustöötubade kohta saab lugeda siit: http://www.vatteater.ee/et/opetajale.html.
Info: mariliis@vatteater.ee

 

« Tagasi

ÜLES