19.03.2018

 

kaota_lavastus

21. märtsil esietendub uus algupärane noortelavastus „#kaotamindära”, mis jätkab teatri veebiteemaliste noortelavastuste rida.

Lavastuse algidee autorid on Kristiina Jalasto ning György Vidovszky ja Péter Horváth Ungarist.

Näidendi autor on Kristiina Jalasto, noorteloo lavastas Helen Rekkor (Teatriühendus Misanzen). Lavastuse kunstnik on Inga Vares, valguskunstnik Sander Põllu, videokunstnik/muusikaline kujundaja Sander Põldsaar ning muusikalise kujundaja assistent Tristan Rebane.

Osades Loore Martma, Helena Merzin, Roland Laos, Rauno Kaibiainen ja Meelis Põdersoo.

Jäljetult kaob 7-aastane Karl. Aastaid hiljem ilmub ta ühtäkki jälle välja, kuid perekonna rõõmu varjutavad mitmed murettekitavad küsimused. Kus oli Karl kõik need aastad? Mida on ta pidanud üle elama? Kes on tema kadumises süüdi? Kas Karl on suuteline jätkama elu normaalse teismelisena?

Karli juhtumiga tegelevad uurija ja psühholoog jõuavad juhtlõngade abil interneti pahupoolele. Neid hakkab närima küsimus, kas Karli näol on tegemist ohvri või hoopis segaduste põhjustajaga. Karli ema tahab oma poega tagasi. Karli õde tahab välja selgitada tõe. Karl ise soovib pääseda oma mineviku eest. Kõik soovid pole aga määratud täituma.

„#kaotamindära” on järgmine etapp VAT Teatri algupäraste veebiteemaliste noortelavastuste seerias (varasemad lavastused on „Netis sündinud”, „Estonian hikikomori”, „Web Demon” ja „Mister Green”), mis sel korral keskendub põnevusloo võtmes veebi ja identiteedi suhtele.

Lavastus sünnib üle-Euroopalise teatriprojekti Platform Shift+ raames VAT Teatri ja teater Kolibri (Ungari) koostööna.

Piletid on müügil Piletimaailma müügipunktides ja kaupluses Muusa Rahvusraamatukogus.


 

« Tagasi

ÜLES