12.10.2017

 


naidendikirjutamine

KÄIVITUS "VAT, KUS DIALOOG!" STSEENI-KIRJUTAMISE KONKURSS!

Et julgustada kooliõpilasi dialoogiga ise kätt proovima, kuulutab VAT Teater välja kolmeosalise projekti „VAT, KUS DIALOOG!”. Selle esimene samm on stseenikirjutamise konkurss, millest on osalema oodatud kõik 8.–11. klassi õpilased. Põnevamad tekstid avaldatakse VAT Teatri kodulehel. Konkurss on nii neile, kellel on ambitsioon astuda esimesi samme näitekirjaniku teel, kui neilegi, kes tahavad näidendite ja teatri maailmaga lähemalt tutvust teha. Ootame töid nii õpilastelt otse kui õpetajate kaudu.

Konkursi tähtaeg on rahvusvahelisel teatripäeval 27.03.2018. Rohkem infot ja tööd saab saata aadressil mihkel@vattteater.ee.

Alates jaanuarist 2018 ilmuvad VAT Teatri kodulehel soovitused ja näited, kuidas stseeni kirjutada. Samuti võib inspiratsiooni ja näpunäidete saamiseks kutsuda kooli näidendikirjutamise töötoa (läbiviija VAT Teatri dramaturg, Mihkel Seeder). 

Ootame põnevusega kirjatöid ja soovime lennukaid mõtteid!

Konkursist pikemalt, sh kõikidest kolmest etapis saab lugeda lähemalt: http://www.vatteater.ee/et/opetajale/30/vat-kus-dialoog-stseenikirjutamise-konkurss.html.

 

« Tagasi

ÜLES