FLORA JA FAUNA --------------

Tantsuteater Hurjaruuth ,,Flora ja Fauna” (Soomest) / Dance Theatre Hurjaruuth ,,Flora and Fauna” (Finland)

Hüpe hämmastavasse loodusmaailma, läbi tantsu- ja videokunsti!

Etendus ,,Flora and Fauna’’ on ühe tantsijaga, erinevaid multimeedia vahendeid kasutav, lavastus. Lugu viib vaataja kaasa maagilisele seiklusele looduse salapärastesse paikadesse. Tänu video projektsioonidele on võimalik vaatajal tunda ennast justkui lopsakate ja vohavate lillede vahele peidetuna, näha lähedalt lepatriinut, teisi putukaid ja loomi ning nautida kirkaid Põhjamaade värve.

Tantsijaga koos, õpivad lapsed, millised on võimalused tantsimiseks looduses ja loodusega koos. Etendus on vaatajat lähedalt ümbritsev ning interaktiivne, olles sealjuures ka imeline reis koos loodusega ning teineteisega.

Video-tantsuline lähenemine ning heli ja kujutiste edastamiseks kasutatavad liikumisandurid, suurendavad looduse üksikasju ning võimaldavad vaatajal, saada rohkem osa looduslähedasest rännakust.

Koreograaf Arja Pettersson on loonud kõrgelt hinnatud lavastusi lastele juba üle 30 aasta. Videokunstnik Joona Perrersson on võitnud rahvusvahelise auhinna, enda töö eest videolahenduse eest 2014. aastal.

Lavastaja: Arja Pettersson
Koreograafia ja tants: Vilma Tihilä
Muusikaline kujundus: Viljami Lehtonen
Videokunstnik: Joona Pettersson
Valguskunstnik: Antti Helminen
Kostüümikunstnik: Pauliina Sutinen
Sõnad: Pisko Aunola and Working Group

Näitlejad: Vilma Tihilä ja Viljami Lehtonen.

Sihtgrupp: sobilik alates vanusele 2+.

Etendus on ühes vaatuses, kestvus 45 minutit.

ÜLES