5 AASTAT IMPROT EESTIS

Improteater Impeerium esitleb: "5 aastat improt Eestis"

2014 aastal saab täis 5 aastat improteatril Eestis. Üle Euroopa on improteater tuntud ja levinud teatrivormina juba pikka aega, Eestis on ta aga võrdlemisi uus nähtus, kuid sellegipoolest kogub improteater iga aastaga aina rohkem tuntust ning pealtaavatajaid ka Eestis. Uuel aastal külastame Imrpoteater Impeeriumiga erinevaid Eesti linnu, et tutvustada improteatri võlu ning tuua see inimestele koju kätte. Tallinnas ja Tartus liituvad meiega teised suuremad trupid, vastavalt Improgrupp Jaa, Eesti Improteater ja Improkraatia

Improteatri võlu peitub ootamatuses, situatsioonikoomikas ning näitlejate endi leidlikkuses. Palju oleneb ka publikust. Kuigi Eesti teatrikülastaja kipub olema pigem vaikne ja tagasihoidlik, siis improteatri etendused on näidanud, et eestlane on suuteline laval toimuvaga kiirelt kaasa minema ning kaasa elama.

Ringreisi raames on plaan külastada juba tuttavaid Tallinnat, Tartut, Viljandit ja Rakveret kui ka veel avastamata Pärnut, Haapsalu ja Võru. Leiame, et improteater ei tohiks peatuma jääda vaid suurimatesse linnadesse vaid võiks leida oma tee ka teistesse impro poolt avastamata linnadesse. Ja millal veel oleks õigem aeg seda teha kui improteater saab Eestis 5 aastaseks.

Improteatri sihtgruppi on keeruline määrata, kuna ta sobib noortele alates põhikoolist, kuid naeru ja rõõmu pakub ka juba väärikamas vanuses publikule. Improteater on hea vorm tutvustamaks noortele teatrivõlusid, kui ka vanematele meeldetuletuseks, et teater ei pea olema ainult tõsine, vaid võib ka olla kvaliteetne meelelahutus.

Etendus toimub 8. aprillil kl 18.00 Rahvusraamatukogu Teatrisaalis 
Pilet sünnipäeva puhul erihinnaga: 5€

Vaata plakatit
https://www.facebook.com/improimpeerium

ÜLES